MRP CRLX

doprava zdarma

 

Výrobca: MRP Company
bežná cena 299,00 €
naša cena bez DPH: 245,83 €
naša cena s DPH (20 %):
295,00 €

Elektronická registračná pokladnica typ ACLAS model MRP-CRLX od svetoznámeho výrobcu Pinnacle Technology Corporation vyhovuje podmienkam zákona 289/2008 Z.z. v znení neskorších predpisov čo bolo potvrdené procesom certifikácie autority TÜV SÜD Slovakia.

  •      Hlavné výhody 
    
  • check-mark-3-24 Malé rozmery - veľa funkcií - vysoký výkon

  • check-mark-3-24 Certifikovaná podľa nového zákona 289/2008 Z.z.                   

  • check-mark-3-24 Rýchlosť tlače až 150mm/s

  • check-mark-3-24 Prepojenie s MRP softvérom

  • check-mark-3-24 Kapacita až 5000 PLU

  • check-mark-3-24 Jednoduché a intuitívne ovládanie

  • check-mark-3-24 Priaznivá cena len 249,17 € + DPH 

  crlx2b                      


     Stručný prehľad možností pokladne MRP-CRLX

 • Nová elektronická registračná pokladnica môže pracovať, tak samostatne v jednotlivých prevádzkach ako napr. v obchodoch s malým počtom predávných PLU, baroch a   reštauráciách, lekárskych ambulanciách, kanceláriách (na úhradu faktúr pri platbách v hotovosti), môžu ju používať obchodní cestujúci. V prepojení s účtovnými modulmi MRP softvéru pracuje ako fiškálna tlačiareň tlačiaca paragóny.
 • Pokladňa prepojená s MRP Vizuálnym účtovným systémom a Účtovným systémom MRP-K/S, čím vytvára ucelené riešenie predaja od jednej firmy. Užívateľom poskytuje pohodlný, jednoduchý a spoľahlivý predaj svojich produktov  zákazníkom s platbou v hotovosti, kartou, resp. šekom, zároveň zaregistruje platbu Vašej faktúry v hotovosti. V tomto prípade MRP CRLX slúži ako fiškálna tlačiareň pokladničných blokov (paragónov) a všetko ostatné zabezpečí náš softvér. Tak môžete predávať z MRP SkladuMRP MaloobchoduMRP Reštaurácie MRP-K/S.
 • Registračná pokladnica pracuje s 5000 položkami tovaru (PLU), 8 oddeleniami, 4 pokladníkmi (predajcami). LCD displej pre obsluhu má 4 riadky po 16 znakov a LCD displej pre zákazníka je 14 znakový, šírka pásky do tlačiarne je 57 mm, má zabudovanú záložnú batériu pre prácu bez napätia, ktorá vydrží 8 hodín, port RS 232, port USB a port pre zásuvku na peniaze 1PS2. Rýchlosť predaja môže ešte zvýšiť laserový skener snímač čiarového kódu pripojený cez konektor PS2.
 • Nové hardvérové vybavenie registračnej pokladnice model MRP-CRLX oproti pôvodnej bielej pokladnici, prináša:
  - COM/USB komunikačné rozhranie
  - LAN modul (na základe novelizácie zákona o elektronických registračných pokladniciach pre splnenie požiadavky podľa § 4 odst. 2 písm. b)               devätnásteho bodu )
  - Elektronický žurnál vo forme SD karty o kapacite 4GB
  - Rozšírený počet PLU na 5000
  - Zvýšenie rýchlosti tlače
  - Dvojnásobná kapacita fiškálnej pamäte 2MB
 • Prednosti MRP-CRLX ešte zvýrazní pripojenie elektronickej registračnej pokladnice k MRP softvéru čím pokladnica získala na hodnote a zvýšení predajnosti. 

 

Certifikovaná podľa požiadaviek fiskálneho zákona

Nová elektronická registračná pokladnica typ ACLAS model MRP-CRLX od svetoznámeho výrobcu Pinnacle Technology Corporation vyhovuje podmienkam zákona 289/2008 Z.z. v znení neskorších predpisov čo bolo potvrdené procesom  certifikácie autority TÜV SÜD Slovakia.

 

 

 

certifikat

 

 

sd-128

 

SD karta

Na ukladanie elektronického žurnálu je MRP-CRLX vybavená sd kartou s kapacitou 4gb. Karta je umiestnená bezpečne pod vrchným krytom pokladne, takže sa nemusíte báť jej odcudzenia alebo poškodenia.

 

 

 

USB port pre rýchlejšiu komunikáciu s PC

Pokladňa MRP-CRLX obsahuje USB port pre rýchlejšiu komunikaciu s PC a bezproblémové pripojenie pokladne k PC.

 

 

 

 

 

usb-128

 

 

 

network-cable-128

 

Lan modul

Nový LAN modul (na základe novelizácie zákona o elektronických registračných pokladniciach pre splnenie požiadavky podľa § 4 odst. 2 písm. b) devätnásteho bodu ). Nová pokladňa MRP-CRLX obsahuje aj predprípravu na montáž GPRS modulu v pripade potreby do budúcnosti.